>Kirjuta meile

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Teenused:
Palun märkige teenus, millest olete huvitatud.
Privaatsuspoliitika
Privaatsus- ja andmetöötluspoliitikaga saate tutvuda järgides seda linki: https://itabiks.ee/privacy-policy/
Edit Template

>Hinnakiri

> Meie hinnad

IT Audit 35€ / tund
Tõsta oma organisatsiooni turvalisust ja vastavust meie IT-auditi teenustega. Meie eksperdimeeskond tagab põhjalikud hindamised, tuvastades haavatavused ning soovitades tugevaid lahendusi oma digitaalsete varade kaitseks. Investeeri meie põhjalikesse IT-auditi teenustesse ning taga endale meelerahu ja proaktiivne riskijuhtimine.
Võrgu- ja turvalahendused 50€ / tund
Suurenda oma ettevõtte turvalisust ja võrgu efektiivsust meie turvalisuse ja võrguhalduse teenustega. Meie ekspertide meeskond tagab põhjalikud hinnangud ja tugeva kaitse teie digitaalsele infrastruktuurile.
IT Administreerimine 55€ kuus / 1tk.
Optimeeri oma ettevõtte IT-haldust meie professionaalsete IT-haldusteenustega. Tagame põhjalikud hindamised ja tõhusad lahendused teie süsteemidele, tagades sujuva toimimise ja maksimaalse tõhususe.
Arvutipargi tugi 40€ kuus / 1tk.
Kvaliteetne arvutipargi tugi, mis aitab su ettevõttel püsida tõhus ja töökindel. Meie spetsialistide meeskond pakub põhjalikke hindamisi ja kiireid lahendusi, tagades sujuva arvutipargi toimimise ning ettevõtte järjepideva efektiivsuse.
IT varustus 40€ / tund
Paranda oma ettevõtte IT-varustust meie kvaliteetsete IT-seadmete ja -teenustega. Tagame põhjalikud hindamised ja kõrgetasemelised lahendused, mis tagavad teie süsteemide sujuva toimimise ja tipptasemel jõudluse.
Office 365 installeerimine ja seadistus 400€
Nautige Office 365 kiiret ja sujuvat installeerimist ning seadistust meie professionaalse teenuse abil. Meie kogenud meeskond tagab tõrgeteta ülemineku, võimaldades teil kiiresti kasutada Office 365 võimalusi ja funktsioone ning suurendada ettevõtte tootlikkust.
Fortigate esimene seadistus 400€
Naudi sujuvat Fortigate'i installeerimist ja seadistust meie professionaalsete teenuste abil. Meie ekspertide meeskond tagab tõrgeteta ülemineku ning optimeerib seaded vastavalt sinu ettevõtte vajadustele, tagades turvalise ja tõhusa võrguühenduse.
Microsoft Windows 11 installeerimine 30€
Saavuta sujuv üleminek Microsoft Windows 11-le meie professionaalse installeerimisteenuse abil. Meie eksperdid tagavad kiire ja tõrgeteta installatsiooni, võimaldades sul nautida Windows 11 uusi võimalusi ja funktsioone ilma mureteta.
NB! Hind ei sisalda litsentsi hind.
Microsoft Windows Server 2022 installeerimine 55€
Naudi sujuvat üleminekut Microsoft Windows Server 2022-le meie professionaalse installeerimisteenuse abil. Meie ekspertide meeskond tagab kiire ja tõrgeteta installatsiooni, tagades su ettevõtte süsteemide tõhususe ning turvalisuse.
NB! Hind ei sisalda litsentsi hind.
Reis kliendi juurde väljaspool Tallinna 0.50€ / km

* Hinnad tabelis on ilma käibemaksuta.

> Office 365 plaanid

Office 365 Plans
Microsoft 365 Business Basic
Microsoft 365 Business Standard
Microsoft 365 Business Premium
Outlook, Excel, Word, Powerpoint, Publisher, Access
✔ (Ainult veebiversioonid)
OneDrive
OneDrive, Exchange, Sharepoint, Teams
OneDrive, Exchange, Sharepoint, Teams, Intune, Azure Information Protection
Office'i rakenduste veebi- ja mobiiliversioon
1 TB kasutaja kohta
1 TB kasutaja kohta
1 TB kasutaja kohta
Seadmehaldus
Saadaval lisana
Saadaval lisana
Tellimine
Hind KMta
5,60€ + km
11,70€ + km
20,60€ + km

> KKK

Meie hindade kujunemisel arvestame mitmete teguritega, sealhulgas projekti keerukust, vajalike teenuste ulatust, koostöö kestust ja täiendavaid kohandusi või tuge, mida vajatakse.

Jah, me mõistame, et iga projekt on unikaalne, ja oleme pühendunud pakkuma just teie konkreetsetele vajadustele vastavaid lahendusi. Võtke meiega ühendust, et arutada oma vajadusi, ning koostame teie jaoks kohandatud hinnapaketi.

Selgus on meile oluline. Püüame olla avatud kõigi meie teenustega seotud kulude osas. Võite olla kindel, et meie poolt esitatud hind sisaldab kõiki vajalikke tasusid. Me ei poolda klientide üllatamist ootamatute lisatasudega.

Muidugi. Oleme valmis pakkuma üksikasjalikku hinnakujunduse struktuuri lahtiseletust, kus kirjeldatakse teenuse iga komponendi kulutusi. See lahti seletus annab teile selguse, kuidas teie investeeringud jaotuvad ning tagab läbipaistvuse kogu protsessi vältel.

Jah, pakume allahindlusi pikaajaliste lepingute või suurte teenuste puhul. Me hindame oma pikaajalisi partnerlusi ja oleme valmis pakkuma stiimuleid püsivaks koostööks. Võtke meiega ühendust, et arutada oma konkreetseid vajadusi, ning leiame teile sobiva hinnakujunduse.

Pakkumise saamine on lihtne. Võtke meiega ühendust meie kontaktikanalite kaudu, ja üks meie esindajatest võtab teiega peagi ühendust, et arutada teie vajadusi ning koostada teile isikupärane pakkumine.

Kliendirahulolu on meie prioriteet. Kui te ei ole meie teenusega rahul, võtke meiega viivitamatult ühendust, et arutada teie muresid. Kuigi tagasimaksed sõltuvad kindlatest tingimustest, mis on kirjeldatud meie teenuslepingus, oleme valmis kiiresti lahendama kõik küsimused ja tagama teie rahulolu.

> Tellida teenused

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Teenused:
Palun märkige teenus, millest olete huvitatud.
Office 365 plaan
Palun märkige Office 365 plaan, millest olete huvitatud.
Privaatsuspoliitika
Privaatsus- ja andmetöötluspoliitikaga saate tutvuda järgides seda linki: https://itabiks.ee/privacy-policy/

Kas soovite rohkem teada saada?

Võtke meiega ühendust ja aitame teil hea meelega lahenduse leida.

Ettevõte

FAQ

Uudised

Teenused

IT juhtimine

Võrgu ja turvalahendused

IT audit

IT varustus

Office 365

Liituge meiega

Olete edukalt tellitud! Ops! Midagi läks valesti, proovige uuesti.

© 2024 ITABIKS