Järgne meile:

Meie teenused

Meie teenused

Pakume täisväärtuslikku IT-teenust ettevõtlusele. Siin on meie peamised tooted ja teenuste paketid. Kui te ei leidnud seda, mida otsisite, jätke konsultatsioonisoov ja me lahendame selle probleemi.

IT haldusteenus

Pakume allhanget äriprobleemide edukaks lahendamiseks, kui ettevõtte enda IT-võimekusest ei piisa. Sel juhul tegutseme assistentidena – võtame üle ettevõtte IT-taristu.

IT haldusteenus

Teenindusettevõtte palkamisega vähendate ettevõtte kulusid täiskohaga IT-spetsialisti palgafondile. Ja õiglase hinna eest saate ühe spetsialisti asemel täisväärtusliku IT-osakonna.

Veebi arendamine

Kaasaegses maailmas on veebisait oluline igas suuruses ettevõtte jaoks.

Veebi arendamine

Valmistame igasuguse keerukusega veebilehti.

 

Võrgu- ja turvalahendused

Suured kulutused ja võimsad seadmed IT-s ei garanteeri midagi. Kogu Sinu ettevõte peab olema turvatud, et saaksid muretult äri ajada.

Võrgu- ja turvalahendused

Meie eesmärk on ennetada küberintsidente ning aidata ettevõtetel ohtudeks valmis olla.

Office 365

Office 365 on oluliselt rohkem kui lihtsalt Sulle juba tuttavad Office rakendused PC ja Mac arvutite jaoks (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) – see on terviklik kontorilahendus pilveteenusena.

Office 365

Äriklassi postkast, Veebisalvestusruum, Meeskonnatöö, Tuttavad rakendused, Soodne litsentseerimine, Kõikides seadmetes

IT-audit

IT infrastruktuuri, turvalisuse, serverite, võrkude ja ärirakenduste diagnostika. Tuvastame riskid, aitame neid kõrvaldada ja vähendada seisakuid äriprotsessides.

IT-audit

Auditeerime mitte ainult IT infrastruktuuri, vaid ka IT-ga kaudselt seotud protsesse. Kontrollime, kui turvalised on äriprotsessid ja tuvastame võimalikud probleemkohad, mis ettevõttes seisakuid mõjutavad.

Automatiseerimine

Automatiseerimisteenused võivad teie aega märkimisväärselt säästa.  Automatiseerime kõik protsessid, kasutades programmeerimiskeeli Python ja Powershell.

Video ja valve

Valveseadmete turul pakutakse erinevaid lahendusi paljudelt tootjatelt. Aitame Teil orienteeruda valdkonna nüanssides ja leida parim lahendus.

Video ja valve

Aastate pikkuse kogemuse põhjal kasutame kaubamärke, mis on meie arvates kõige usaldusväärsemad  ja kasutajasõbralikumad.

Tekkis küsimus? Vastame Teile hea meelega!

Basic Pack

Great For Small Business
$ 99 99
/Month
Strategy And Planning
24/7 Support Available
Home Consulting System

Pro Pack

Great For Big Business
$ 169 99
/Month
Strategy And Planning
24/7 Support Available
Home Consulting System

Pricing Plan

Procuring education on consulted assurance in do. Is sympathize he expression mr no travelling. Preference he he at travelling in resolution. So striking at of to welcomed resolved. Northward by described up household therefore attention. Excellence decisively nay man yet impression for contrasted remarkably. 

What Others Think

Procuring education on consulted assurance in do. Is sympathize he expression mr no travelling.
Preference he he at travelling in resolution. So striking at of to welcomed resolved.